Telefon: +(90) 541-493-0745
E Posta: iletisim@arsivmedya.com
Açık Saatler: 08:30 - 18:00
#

Medya Satın Alma

Ulusal Ve Yerel TV Medya Satın Alma ve Pazarlama
Televizyon reklamları vermek istiyorsunuz ancak nasıl adım atmanız gerektiğini ve ne yapmanız gerektiğini bilmiyor musunuz?

Arşiv medya olarak sizlerin satın alma ve pazarlama sürecinizi yönetiyor, reklamın planlanmasından reklamın yayınlanmasına kadar bütün işlemlerinizi tamamlıyor, dilediğiniz kanalda (Tv8, Kanal D, Start TV, ATV, Show TV, Haber Türk, TRT-1, ve diğerleri) yayınlıyor ve raporlamasını sunuyoruz. Örneğin; bant reklamı, spot reklamı, advertorial reklam, ürün yerleştirme ve sponsorluk çalışmalarımızın bazılarına referans bölümünden ulaşabilir, dilerseniz detaylı çalışmalar veya teklif almak için bize ulaşabilirsiniz.

Ulusal ve Yerel Dijital Medya Satın Alma ve Pazarlama
Günden güne gelişen ve değişen teknoloji dünyasında, akıllı cihaz kullanım oranı gittikçe artmaktadır. İnternetin bulunmadığı bir ortam neredeyse yoktur. Teknoloji bu yönde devinim gösterirken, artık haberler ekranlar aracılığı ile izleyiciye aktarılıyor, yeni network şirketleri kuruluyor ve milyonlarca haber sitesi yayın yapıyor. Bunların yanı sıra Facebook, Twitter, Instagram gibi sosyal medya ağları da oldukça yaygın olarak kullanılıyor. Bu ortamda dijital medyanın önemi ortaya çıkıyor. Dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen dijital mecralarında yapılan reklam çalışmaları firmayı direkt hedef kitlesine ulaştırabiliyor. Sosyal medya reklamları ile de daha detaylı bir kullanıcı kitlesine ulaşıp yaş, şehir, ilgi alanı gibi kategorilerle en doğru kitleyle iletişime geçmeyi sağlıyor.

Ulusal ve Yerel Outdoor ve Indoor Satın Alma ve Pazarlama
Yolda, sokakta, durakta, köprülerde, metrolarda, otobüslerde kısacası tüm şehirlerde halkın arasında kendinizi tanıtabilirsiniz. Arşiv Medya olarak size uygun olan en iyi lokasyonları seçip, en verimli reklamı yapmayı hedefliyoruz.

Ulusal ve Yerel Gazete Satın Alma ve Pazarlama
Gelişen ve değişen teknolojinin gazete ve dergilerin trendini düşürdüğü maalesef ki bir gerçek ama hâlâ ciddi bir kitle, sabah kahvaltılarında, otobüste, herhangi bir şehrin herhangi bir köşesinde bütün dikkatiyle elinde tuttuğu gazeteyi okuyor ve en önemlisi o gazeteyi evinin bir köşesinde yıllarca saklayabiliyor. Biz de Arşiv Medya olarak gazete reklamlarıyla, müşterimizin bu sıcak ve samimi ortama girmesini sağlıyoruz.

We provide you innovation

Female is firmament made land don't good behold yielding morning hathe seas unto. their earth it fourth moveth rule

  • We provide you creative servicce
  • Just awesome trending way
  • Just awesome trending way
  • Creative service is most important
  • 99% Server Up-time gurantee
  • 24/7 live support
#