Arşiv Medya

arro right

360° Sağlık Turizmi Reklam Ajansı

Müşterilerimizin dijital dünyada tek bir partner ile hareket edebilmesi için 360° tam hizmet sağlıyoruz. Bu sayede sizi gereksiz zaman harcamaktan, iş yükünden ve fazla maaliyetten kurtarıyoruz.

web 1 e1680696074738
 • hero shape 1
 • hero shape 3

Onlarca mutlu müşterinin tercihi Arşiv Medya

Hizmetlerimiz

arro right

Hizmetlerimizle Her An Yanınızdayız

Dijital Pazarlama

Sağlık turizmi işletmeleri, dijital pazarlama stratejilerini kullanarak potansiyel müşterilerine ulaşabilirler. İçerik pazarlama ve sosyal medya, bu stratejiler arasında en etkili olanlarından bazılarıdır.

Web Sitesi Tasarımı ve Yönetimi

Sağlık turizmi işletmeleri, etkili bir web sitesi tasarımı ve yönetimiyle dijital varlıklarını güçlendirebilirler. Arşiv Medya olarak, müşterilerimize profesyonelce tasarlanmış web siteleri sunarak işletmelerin çevrimiçi varlıklarını güçlendirmelerine yardımcı oluyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya yönetimi, sağlık turizmi işletmeleri için potansiyel müşterileri çekmek ve marka bilinirliğini artırmak için önemlidir. Arşiv Medya, işletmelerin sosyal medya hesaplarını etkili bir şekilde yöneterek işletmelerin hedef kitlelerine ulaşmalarını sağlıyor.

Fotoğraf / Video / Tanıtım Filmi

Fotoğraf, video ve tanıtım filmleri, sağlık turizmi işletmeleri için potansiyel müşterileri cezbetmek ve hizmetleri tanıtmak için önemlidir. Arşiv Medya olarak, profesyonel fotoğraf/video çekimleri ve tanıtım filmleri ile işletmelerin çevrimiçi varlıklarını güçlendirmelerine yardımcı oluyoruz.

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

SEO, sağlık turizmi işletmelerinin çevrimiçi varlığını güçlendirmelerine yardımcı olur ve potansiyel müşterilerin bulunabilirliğini artırır. Bizler, işletmenizin web sitelerinin SEO dostu olmasını sağlayarak organik aramalarda daha üst sıralarda yer almalarını sağlıyoruz.

CRM Hizmeti

CRM, sağlık turizmi işletmelerinin müşteri memnuniyetini artırmalarına ve işletme performansını geliştirmelerine yardımcı olur. Arşiv Medya olarak, işletmenizin CRM sistemlerini optimize ederek müşteri verilerini toplama, analiz etme ve yönetme konusunda destek sağlıyoruz.

Yurtdışı Marka Tescili

Yurtdışı Marka Tescili hizmeti, markanızı uluslararası platformlarda tescil ettirme sürecini kolaylaştıran ve marka değerinizi güvence altına alan bir çözümdür. Bu hizmet, uzman marka danışmanları tarafından sunulan profesyonel bir süreçtir ve birçok avantajı beraberinde getirir.

Baskı Hizmetleri

Profesyonel ve yaratıcı baskı hizmetlerimizle, işletmenizin görsel kimliğini güçlendirmenize ve hedef kitlenizle daha etkili bir iletişim kurmanıza yardımcı oluyoruz. Kaliteli tasarım ve baskı işleriyle işinize değer katıyor, markanızı unutulmaz kılıyoruz.

Ücretsiz Analiz

arro right

Dijital Varlıklarınızı Ücretsiz Analiz Ediyoruz.

Sosyal medya hesaplarınız, web siteleriniz ve reklam hesaplarınız için analiz!

d pie
d girl w p
 • shape1
 • asagi kopya

Neden Biz?

arro right

Sağlık Turizminde Bize Güvenin.

Sağlık turizmi sektöründe uzmanız

Sektöre özgü ihtiyaçlarınıza uygun, hedef kitlenizle bağlantı kurabilecek ve işletmenizin büyümesine katkı sağlayacak pazarlama stratejileri geliştiriyoruz.

Çok yönlü hizmetler sunuyoruz

Fotoğraf, video, tanıtım filmleri, web tasarımı ve yönetimi, sosyal medya yönetimi, SEO, CRM gibi birçok alanda hizmet sunuyoruz.

15+

Memnun Müşteri

200+

Başarılı Proje

15+

Ekip Üyesi

99%

Olumlu Geri Dönüş

Arşiv Medya ile kazananlar neler söylüyor?

Bizi Müşterilerimizden Dinleyin

musteri

İşlerindeki profesyonelliğin yanı sıra ilgi ve alakaları mükemmel. Her aşamada dikkatle çalışmaları ve istekleri dikkate almaları ortaya çok güzel ürünlerin çıkmasını sağlıyor. Emeklerimiz için çok teşekkür ederim…

Levent Ş.
cere

İlgi ve alakanız için teşekkür ederim. Alanlarında uzman kişilerle çalışıyorsunuz bu durumda işlerin profesyonelce teslim edilmesini sağlıyor. Müthiş bir ekip.İşlerinde çok titiz ve iyiydiler.Teşekkür ederim. 😍

Ceren D.
solek

Daha önce çalışma fırsatı bulduğum tüm ciddiyeti ile başarılı, genç ve dinamik arkadaşlar. Bir sonraki projemde görüşmek üzere.

Ali Osman D.
conker

Harika insanlar. Genç ve dinamikler. Son derece ilgili ve işlerinde iyiler. Beklediğimizden ve anlaştığımızdan daha kısa sürede tamamlandı işlerimiz. Teşekkür ederiz. 😇🙏🏽

Yasemin Conker
 • fa
 • slack
 • fi
 • inst
 • google 1
 • er

Entegrasyon

arro right

Yaygın Olarak Kullanılan 10 Yazılımla Entegre!

 • slash
 • drive
 • tree
 • in
 • star
 • twi

İletişim Formu

arro right

Bizimle İletişime Geçin

Seamlessly enable best-of-breed portals and out-of-the-box core competencies cross-platform channels and granular infomediaries.

Telefon

0850 305 81 39