Biz Kimiz?

360° Reklam Ajansıyız

Arşiv Medya; kendisini güçlü medya kanalına sahip ‘tam hizmet yazılım ajansı’ olarak tanımlar. Markalaşmaya (mevcut markanıza ya da yeni oluşan markanıza) yönelik atılan adımların en önemlileri olan; creative, digital, medya planlama ve baskı konularında çözümler sunar. İş yaşamınızdaki çözüm ortağınız olarak, tecrübeli profesyonel kadrosuyla ve genç dinamik çalışma arkadaşlarıyla her türlü reklam, stratejik planlama ve markalaşma çalışmalarınızı yönetir. Sizin için yeni fırsat kapıları açar, risk yönetiminizi üstlenir ve sizi sektör lideri konuma getirmek için var gücüyle çalışır.

Vizyonumuz

İster yerel bir işletme, ister global bir marka olsun, her müşterimiz için en etkili, yaratıcı ve özgün çözümleri sunarak, reklamcılık alanında lider bir ajans olmak istiyoruz.

Misyonumuz

Sektördeki yenilikleri takip ederek, müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sunmak, kaliteli ve özgün tasarımlarla onların rekabet avantajını artırmak amacındayız.

Ekibimiz

Her biri kendi alanında deneyimli olan ekip arkadaşlarımız, müşterilerimizle yakın bir iş birliği içinde çalışarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde anlamakta ve çözümler sunmaktadır.

400 +

Referans

860 +

Proje

10 +

Ekip Üyesi

10 Yıllık

Tecrübe

Tecrübemizle markanızın potansiyelini en üst seviyeye çıkarıyoruz.

Sektörde yıllar boyunca kazandığımız bilgi ve deneyimlerimizle, markanızın hedef kitlesine doğru şekilde ulaşmanızı sağlarız. İyi bir reklam stratejisi, markanızı doğru şekilde temsil etmekle birlikte, tüketicilerinizi de etkileyerek büyümenizi hızlandırır. Biz, bu stratejileri oluşturmak ve markanızın potansiyelini keşfetmek için tecrübemizden yararlanırız.

Logo 280

Ekibimiz

Hamza Ünal
Co Founder - Media Planning
Damla Çimen
Graphic Artist
M. Cihat Kılıç
Co Founder - Marketing Manager
Furkan Genç
Web Developer
Abdullah Ursavaş
Digital Print Manager
Ceylan Çelik
Web Developer
Gamze Yaylagül
e- Commerce Specialist
Cansu Bilen
Web Designer Intern
Ceren Durak
Voice Artist
Cansu Özgen
Cuisine Keeper

Nerelerdeyiz?

Merkez Ofis

Merkez Ofis

Zübeyde Hanım, Seçim Sk. No:65, 06070 Altındağ/Ankara

Tarif Al

Ar-Ge Ofisi

Ar-Ge Ofisi

Ankara Üniversitesi Teknokent

Kalaba Mah. Kütükçü, Alibey Cad. No: 2, Keçiören/Ankara

Tarif Al