Arşiv Medya

arro right

360° Sağlık Turizmi Reklam Ajansı

Müşterilerimizin dijital dünyada tek bir partner ile hareket edebilmesi için 360° tam hizmet sağlıyoruz. Bu sayede sizi gereksiz zaman harcamaktan, iş yükünden ve fazla maaliyetten kurtarıyoruz.

Videoyu oynat

Arşiv Medya ile Tanışanlar 👋

Hizmetlerimiz

arro right

Markanız İçin Hangi Hizmetleri Sunuyoruz?

Dijital Pazarlama

Sağlık turizmi işletmeleri, dijital pazarlama stratejilerini kullanarak potansiyel müşterilerine ulaşabilirler. İçerik pazarlama ve sosyal medya, bu stratejiler arasında en etkili olanlarından bazılarıdır.

Web Tasarım & Yazılım

Sağlık turizmi işletmeleri, etkili bir web sitesi tasarımı ve yönetimiyle dijital varlıklarını güçlendirebilirler. Arşiv Medya olarak, müşterilerimize profesyonelce tasarlanmış web siteleri sunarak işletmelerin çevrimiçi varlıklarını güçlendirmelerine yardımcı oluyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya yönetimi, sağlık turizmi işletmeleri için potansiyel müşterileri çekmek ve marka bilinirliğini artırmak için önemlidir. Arşiv Medya, işletmelerin sosyal medya hesaplarını etkili bir şekilde yöneterek işletmelerin hedef kitlelerine ulaşmalarını sağlıyor.

Fotoğraf & Video

Fotoğraf, video ve tanıtım filmleri, sağlık turizmi işletmeleri için potansiyel müşterileri cezbetmek ve hizmetleri tanıtmak için önemlidir. Arşiv Medya olarak, profesyonel fotoğraf/video çekimleri ve tanıtım filmleri ile işletmelerin çevrimiçi varlıklarını güçlendirmelerine yardımcı oluyoruz.

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

SEO, sağlık turizmi işletmelerinin çevrimiçi varlığını güçlendirmelerine yardımcı olur ve potansiyel müşterilerin bulunabilirliğini artırır. Bizler, işletmenizin web sitelerinin SEO dostu olmasını sağlayarak organik aramalarda daha üst sıralarda yer almalarını sağlıyoruz.

CRM Hizmeti

CRM, sağlık turizmi işletmelerinin müşteri memnuniyetini artırmalarına ve işletme performansını geliştirmelerine yardımcı olur. Arşiv Medya olarak, işletmenizin CRM sistemlerini optimize ederek müşteri verilerini toplama, analiz etme ve yönetme konusunda destek sağlıyoruz.

Yurtdışı Marka Tescili

Yurtdışı Marka Tescili hizmeti, markanızı uluslararası platformlarda tescil ettirme sürecini kolaylaştıran ve marka değerinizi güvence altına alan bir çözümdür. Bu hizmet, uzman marka danışmanları tarafından sunulan profesyonel bir süreçtir ve birçok avantajı beraberinde getirir.

Baskı Hizmetleri

Profesyonel ve yaratıcı baskı hizmetlerimizle, işletmenizin görsel kimliğini güçlendirmenize ve hedef kitlenizle daha etkili bir iletişim kurmanıza yardımcı oluyoruz. Kaliteli tasarım ve baskı işleriyle işinize değer katıyor, markanızı unutulmaz kılıyoruz.

Ücretsiz Analiz

arro right

Dijital Varlıklarınızı Ücretsiz Analiz Ediyoruz.

Sosyal medya hesaplarınız, web siteleriniz ve reklam hesaplarınızın analizi için aşağıdaki butona URL giriniz.

Basliksiz 1 1
d girl w p
 • ilk yukari kisim
 • asagi

Neden Biz?

arro right

Sağlık Turizminde Bize Güvenin.

Sağlık turizmi sektöründe uzmanız

Sektöre özgü ihtiyaçlarınıza uygun, hedef kitlenizle bağlantı kurabilecek ve işletmenizin büyümesine katkı sağlayacak pazarlama stratejileri geliştiriyoruz.

Çok yönlü hizmetler sunuyoruz

Fotoğraf, video, tanıtım filmleri, web tasarımı ve yönetimi, sosyal medya yönetimi, SEO, CRM gibi birçok alanda hizmet sunuyoruz.

15+

Memnun Müşteri

200+

Başarılı Proje

8+

Ekip Üyesi

98%

Olumlu Geri Dönüş

Ankara Web Tasarım

Sağlık Turizmi Reklam Ajansı

Arşiv Medya olarak, Sağlık Turizmi sektöründe faaliyet gösteren firmalara özel hizmetler sunuyoruz. Dijital pazarlama, sosyal medya yönetimi, web sitesi tasarımı ve fotoğraf-video çekimi konularında uzman ekibimizle sizlere en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Sağlık turizmi, son yıllarda oldukça popüler hale geldi. Dünya genelinde birçok insan, sağlık sorunlarının tedavisi için ülkemize gelmektedir. Bu sebeple, sağlık turizmi sektörüne yönelik hizmetlerin önemi oldukça artmıştır. Arşiv Medya olarak, sağlık turizmi sektöründe faaliyet gösteren firmalara dijital pazarlama, sosyal medya yönetimi, web sitesi tasarımı ve fotoğraf-video çekimi konularında hizmet sunuyoruz. Devamını gör

Arşiv Medya ile kazananlar neler söylüyor?

Bizi Müşterilerimizden Dinleyin

wp

Ajansınızın destek ve rehberliği, işletmemizin başarıya ulaşmasında önemli bir rol oynadı. Sizinle çalışmak, markamızın güçlenmesine ve müşterilerimizle daha iyi bağ kurmamıza yardımcı oldu. Teşekkürler!

Tekin Ceran
wp

İşletmemiz için hazırladığınız dijital pazarlama stratejileri sayesinde müşteri tabanımızı hızla genişlettik. Her zaman yanımızda olduğunuz ve ihtiyaçlarımızı anlayarak çalıştığınız için teşekkür ederiz

Orçun Uydur
 • fa
 • ads 4
 • drv 2
 • inst
 • google 1
 • tktk

Partnerlerimiz

arro right

Partneri Olduğumuz Uygulamalar

 • Telegram 2019 Logo.svg
 • pinterest logo CA98998DCB seeklogo.com
 • 1689074836instagram threads logo
 • in
 • png clipart youtube play button computer icons youtube youtube logo angle rectangle thumbnail
 • twi

İletişim Formu

arro right

Bizimle İletişime Geçin

Seamlessly enable best-of-breed portals and out-of-the-box core competencies cross-platform channels and granular infomediaries.

Telefon

0850 305 81 39