Shape Image
Shape Image

Müşterileriniz ile İletişim Halinde Kalın!

Harita Kaydı, işletmelere ait konum, telefon, e posta, çalışma saatleri gibi bilgileri sunarak, işletmelere ulaşmak isteyen kişilere yol göstermektedir.

 • İşletmeleri müşterileriyle buluşturmaya yardımcı olan harita kayıtları, çalışanların adres ve diğer iletişim bilgilerini verirken çektiği güçlüğü çözüme kavuşturur.
 • Yakınlardaki potansiyel müşteriler başka bir sebepten dolayı işletmeyi arattığında bile adres yakınlardaysa ziyaret etmeyi düşünebilir.
 • İnternet kullanımının yaygınlaşması ile ortaya çıkan harita kaydına bakma davranışı, hedef müşterilerin tercihlerini bile etkileyecek öneme sahiptir.

Harita Kaydının Avantajı Nedir?

İnternet ve mobil cihazların yoğun olarak kullanıldığı günümüzde, işletmelerin potansiyel müşterilerle iletişim kurması için harita kaydı hizmeti oldukça önemli bir araçtır. Bu hizmet sayesinde işletmeler, aratıldığı zaman potansiyel müşterilerin dikkatini çekerek erişilebilir olabilirler.

 • Harita kaydı hizmeti, işletmelerin aynı kategorideki diğer işletmeler arasında da kolayca bulunmasına yardımcı olur ve marka değerini yükseltme avantajı sağlar. Ayrıca, müşterilerin sıkça sorduğu soruların cevaplandığı bir alan sunarak güven ilişkisi kurulmasına yardımcı olur. Bu da müşteri sadakatini artırır.
 • Eğer siz de işletmeniz için profesyonel bir harita kaydı hizmeti arıyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizlere daha detaylı bilgi sunarak işletmenizi daha görünür hale getirmeniz konusunda yardımcı olabiliriz.
 
Shape Image
Shape Image

Fiyatlandırma

Haritalar Kaydı Paketleri

İşletmenizi internet haritalarına ve navigasyon cihazlarına kaydedin. Müşterileriniz hangi platformda arama yapıyorlarsa orada bulunun.

Soft

1900₺ (Ömür Boyu Yayın Garantisi Vermekteyiz.)

 • Google Haritalar Kaydı
 • Google My Business İşletme Kaydı
 • Yandex Haritalar Kaydı
 • Facebook, Instagram, WhatsApp, Foursquare, Swarm, Yelp ve Factual işletme kaydı

Plus

2700₺ (Ömür Boyu Yayın Garantisi Vermekteyiz.)

 • Google Haritalar Kaydı
 • Google My Business İşletme Kaydı
 • Yandex Haritalar Kaydı
 • Facebook, Instagram, WhatsApp, Foursquare, Swarm, Yelp ve Factual işletme kaydı

SSS

Sıkça Sorulan Sorular

Haritalar kaydı hizmetimiz hakkında en çok merak edilen ve sıkça sorulan sorulara aşağıdan erişebilirsiniz.

Haritalar Kaydı, işletmenizin Google Haritalar ve diğer harita uygulamalarında listelenmesini sağlar. Bu sayede müşterileriniz sizi bulabilir ve adresinizi, iş saatlerinizi ve iletişim bilgilerinizi görüntüleyebilir.

Haritalar Kaydı yapmak için öncelikle bir Google Hesabı oluşturmanız gerekiyor. Ardından, Google My Business'e kaydolup işletmenizin bilgilerini girerek Haritalar Kaydı yapabilirsiniz. Diğer harita uygulamalarında kayıt işlemi genellikle benzer şekilde gerçekleştirilir.

Haritalar Kaydınızı güncellemek için Google My Business hesabınızdan işletmenizin bilgilerini düzenleyebilirsiniz. Ayrıca, başka bir harita uygulamasında listeleniyorsanız, o uygulamanın kendi kayıt yönetim sistemini kullanarak bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

Google Haritalar'da listelenmek, işletmenizin online görünürlüğünü artırır, potansiyel müşterilerinizin sizi kolayca bulmasını sağlar ve yerel SEO çalışmalarınız için önemlidir. Ayrıca, müşterilerinizin işletmeniz hakkındaki yorumlarını ve değerlendirmelerini paylaşabileceği bir yerdir.

Haritalar Kaydı ücretsizdir. Ancak, bazı harita uygulamaları işletmenizin daha üst sıralarda listelenmesi için ücretli reklam seçenekleri sunabilir.