A R Ş İ V M E D Y A

Yükleniyor


Php Sürümü Nasıl Değiştirilir?

Bir web sitesi oluşturduğunuzda uygulamalar uygulanabilir. Uyumlu oldukları yerde farklı PHP sürümü gerektirir. Mevcut PHP sürümünüz yanlış olduğu veya yüklediğiniz uygulamalarla uyumlu olmadığı için web sitenizin çalışmayacağı zamanlar olabilir.

Mevcut PHP sürümünü değiştirmeden önce, barındırma planınız kapsamındaki tüm web sitelerinizle uyumlu olduğundan emin olun. Bir barındırma hesabı altında Addon Alan Adlarınız varsa, bu web siteleri aynı PHP sürümünü kullanıyor olacaktır.
Php sürümünüzü değiştirmek için aşağıdaki adımları takip ediniz.
  1. cPanel hesabınıza giriş yapınız Giriş linkiniz “https://alanadiniz.com/cpanel” veya “https://alanadiniz.com:2083” (Lütfen giriş yaparken alanadiniz.com kısmını kendi alan adınız ile değiştirmeyi unutmayınız.)

  2. Yazılım panelinin altında Select PHP Version (PHP Sürümünü Seç) seçeneğine tıklayın.


  3. Seçili mevcut PHP sürümünü göreceksiniz. İstenen PHP sürümünü seçin ve kaydetmek için Geçerli olarak Ayarla'yı tıklayın.

Daha fazla değişiklik varsa, modülleri seçebilir ve seçimlerini kaldırabilirsiniz. PHP Seçenekleri için Seçenekler (Options) sekmesine tıklayın. Değiştirilmesini istediğiniz seçenekleri seçin veya seçimi kaldırın ve metin alanlarına gerekli değerleri girin. Tamamladığınızda otomatik olarak kaydedilecektir.

Paylaş:

Yorum Yazın

Son Gönderiler

PrestaShop Otomatik Oturum Sonlandırma Sorunu

DNS Nedir? DNS Nasıl Düzenlenir?

Php Sürümü Nasıl Değiştirilir?

Alt Etki (Subdomain) Nasıl Oluşturulur?